Dnešná uponáhľaná doba je mimoriadne zložitá. Ponáhľame sa s deťmi do škôlky, školy, do roboty, odtiaľ na krúžky… A veľa krát sa nevieme dočkať víkendu. Lenže potom príde aj ten náš týždeň očakávaný víkend a my sa ponáhľame ďalej. Upratovať, variť, nakúpiť, prať, žehliť a tak ďalej. A ani nevieme ako a je tu znova začiatok týždňa a sním kolotoč pokračuje. Raz príde deň, keď si asi každý povie DOSŤ. Riešením pre kľudné  prežitie pár dní v týždni je napríklad chata. Predstavte si miesto ďaleko od civilizácie, niekde kde vy ste mali naozaj pokoj od všetkého a všetkých… Nuž ak ste sa  práve rozhodli, treba si nechať nakresliť projekt chaty 25 m2. Áno, aj takýto maličký projekt chaty 25 m2 bude obsahovať všetky požadované náležitosti a komfort.

Dispozičné usporiadanie v chate 25 m2

Ako prebieha projekt chaty 25m2?
Návrh a projekt chaty 25m2

V projekte chaty 25 m2 sa dá veľmi pekne, útulne a v podstate s nízkym rozpočtom umiestniť všetko, čo pre príležitostné bývanie potrebujete. Na takejto podlahovej ploche môžete celkom jednoducho umiestniť malú kúpeľňu, kuchynku, obývaciu miestnosť a na poschodí jednoduchú spálňu. Po dohode s projektantom si môžete zvoliť rôzny materiál na výstavbu. Napríklad drevo, guľatinu, tehly  a iné. Chata môže zateplená, vykurovaná podľa dostupných inžinierskych sietí, prívod vody taktiež podľa možnosti napojenia na vodu. Ak v blízkosti pozemku nie sú inžinierske siete, všetko sa dá riešiť aj náhradným spôsobom. Vykurovanie krbom, odkanalizovanie do žumpy a podobne. A takto získate ten svoj kúsoček pokoja, ktorý vám bude každý závidieť. A následne podľa veľkosti pozemku si v okolí chatky môžete upraviť terén, urobiť okrasnú alebo úžitkovú záhradku a získate krásnu oázu pokoja a kľudu.

Ako na to?

Stačí ak sa budete registrovať na nižšie uvedenej stránke, zadáte požiadavku, či máte záujem o projekt chaty 25 m2,  murovanú chatu, chatu na celoročné bývanie, malú chatku, víkendovú chatku a podobne a budete kontaktovaný odborným pracovníkom prípadne projektantom, ktorý sa s vami porozpráva, a nakreslí projekt v ktorom zhmotní vaše predstavy o pokojnom a kľudnom mieste ďaleko od ľudí. https://www.e-projektovanie.sk/