Ak prišiel čas na kúpu nového počítača a vy hľadáte v množstve ponúk, ktoré sú na trhu, možno by vás zaujal all in one pc. Pýtate sa čo to je ? Ako už anglický názov sám napovedá, je to počítač „všetko v jednom“. Znamená to, že v monitore sú ukryté všetky komponenty počítača ako je jednotka DVD, SSD, HHD, pamäť aj procesor,  namiesto toho, aby ste ich mali rozložené na stole každý zvlášť.

Aké sú výhody all in one pc?

All in one pc na prácu aj zábavu
Možnosti využitia all in one pc

All in one pc je moderný počítač, ktorý spĺňa všetky funkcie klasického počítača. Keďže všetko je uložené v monitore, tento je tým pádom o niečo hrubší. Stačí k nemu dokúpiť bezdrôtovú myš a klávesnicu a na vašom pracovnom stole tak máte dostatok voľného miesta bez zbytočných káblov. All in one pc samozrejme disponuje okrem hardisku aj reproduktormi, kamerou a dostatočne veľkou kapacitou pamäte. All in one pc je skvelou voľbou na bežnú prácu s počítačom aj pre náročnejšieho užívateľa. All in one pc môže byť vo vašej kancelárii pekným dizajnovým doplnkom, takýto počítač si dokonca môžete pohodlne premiestňovať na ktorékoľvek miesto potrebujete alebo si ho vziať so sebou na poradu alebo do inej kancelárie bez toho aby ste museli volať kolegu z IT oddelenia. Taktiež samotná inštalácia all in one pc je podstatne jednoduchšia ako u klasického počítača, monitor jednoducho zapojíte do elektriny a zapnete, kde sa vám následne spustí obrazovka s nastaveniami.

All in one pc šetrí elektrickú energiu

Keďže all in one pc je jediným zariadením, značne šetrí elektrickú energiu, keďže už nemusíte mať do elektriny zapojený každý komponent zvlášť. Jednou z možností je aj kúpa repasovaného all in one pc, ktorý je rovnako výkonný ako nový počítač a je naň poskytnutá štandardná dvojročná záruka. Je to pre vás lacnejšia a ekologickejšia verzia pri zachovaní rovnakej kvality. All in one pc sú vhodné aj pre milovníkov hier na počítači, je treba si však zabezpečiť silnejšiu konfiguráciu, pretože bežné modely väčšinou nemajú dostatočnú pamäť. All in one pc má rozhodne podstatne viac výhod ako nevýhod a na jeho kúpe určite neprerobíte. Ak máte záujem o all in one pc, pohľadajte na stránke https://www.furbify.sk