V živote každého chlapa sa vyskytne nejedna situácia, kedy by si prial mať ušité krásne a elegantné obleky na mieru. Takéto obleky na mieru pre Vás prináša anglická značka Christian Barret, ktorá ich starostlivo a precízne šije z čisto prírodných látok. Tieto látky pochádzajú zo zahraničia a to z Francúzska, Anglicka a Talianska. Všetky produkty prechádzajú prísnou kontrolou kvality, aby Vaše obleky na mieru boli skutočne kvalitné.

Čo to oblek vlastne je?

Vo všeobecnosti sa pánsky oblek skladá zo saka a nohavíc z rovnakého materiálu. Tzv. trojdielny oblek sa skladá ešte aj z vesty. Do obleku sa výslovne nosí a hodí košeľa s vystuženým límcom a dlhým rukávom. Nezabudnite, že manžeta rukávu košele by mala o malý kúsok približne 1- 2 cm prečnievať cez rukáv saka. Ako obuv zvoľte kožené šnurovacie topánky alebo mokasíny. Svoj elegantný a šik štýl môžete doplniť kravatou, kabátom, motýlikom alebo štýlovým klobúkom.

Obleky na mieru od Christian Barret

obleky-na-mieru-bratislavaObleky na mieru od tejto prestížnej anglickej značky sa vyznačujú skutočnou kvalitou a zodpovedným prístupom k práci. Pretože obleky na mieru sa šijú presne podľa individuálnosti každého klienta tzv. bespoke. Celý proces šitia oblekov na mieru pozostáva až z 21 krokov. Keď sa rozhodnete o ušitie prestížneho obleku či oblekov na mieru, budete absolvovať 2 skúšky na ktorých si Vás dokonale premerajú aby Vám oblek dokonale sadol. Následne ušitie oblekov na mieru zaberie asi 50 hodín ručnej a poctivej práce. Len s kvalitou prácou a prírodnými látkami sa dá totižto zaručiť, že Váš oblek bude Vašu postavu dokonale kopírovať. Ak teda potrebujete mať viacero oblekov na mieru alebo Vám postačí jeden, neváhajte a obráťte sa na skutočných odborníkov v pánskej móde, ktorý Vám zaručia, že iný oblek si už na seba ani nedáte.

Elegantný na každú príležitosť

Ak už máte v skrini viacero oblekov na mieru, nezabudnite k nim zvoliť aj vhodné doplnky. V e-shope luxusne-obleky.sk nájdete široký výber kravát, motýlikov, manžetových gombíkov, šatiek, ponožiek či kvalitných topánok. Nezabudnite na známe porekadlo, že šaty robia človeka a buďte dokonale pripravení na každú slávnostnú udalosť ako je svadba, promócie či oslava životného jubilea.