Máte záhradu pri dome alebo v záhradkárskej osade? Ak ste odpovedali áno, určite budete súhlasiť s tvrdením, že starostlivosť o záhradu v sebe nesie  kopu času, úsilia ale aj pracovného náradia. Tí čo majú záhradu v okolí domu a nemajú hospodársku budovu, či iné vyčlenené miesto na náradie, skladujú ho napríklad v garáži. Lenže ani garáž nemá neobmedzený priestor a v prípade, že na zimu potrebujete zazimovať nábytok napríklad z terasy, bazén, detský záhradný domček a podobne, už vám v garáži neostane miesto ani na auto. Riešením na uskladnenie náradia či sušenie bylín a podobne sú drevené záhradné chatky. Drevené záhradné chatky je možné vyrobiť z rôznym pôdorysom, v rôznej veľkosti, takže si tu môžete vytvoriť aj miesto na oddych počas horúcich letných dní.

Veľkosť chatky a usporiadanie

Cenovo dostupné drevené záhradné chatky
Stavba drevených záhradných chatiek

Záhrada je úžasná vec. Môže byť súčasťou okolia rodinného domu alebo ako prenajatý  či kúpený pozemok v záhradkárskej časti. V okolí rodinného domu je umiestnenie drevenej záhradnej chatky dobré na uloženie pracovného náradia. Chatku môžete efektne obložiť drevom pripraveným na zimu do krbu. Je to pekná a funkčná súčasť pozemku. V prípade, že sa staráte o záhradku v záhradkárskej oblasti, je drevená záhradná chatka viac než žiaduca. Na plochu do 25 m2 stačí podľa stavebného zákona len ohlásenie stavby. Do takejto chatky si potom môžete umiestniť pracovné náradie ale aj jednoduché posedenie či jednoduchý nábytok napríklad na prípravu jedla na gril, uvarenie čaju alebo aj gulášu. V prípade, že v chatke umiestnite pod strechou priestor na uloženie napríklad matracu, môže slúžiť aj na príležitostné prenocovanie.

Výroba drevenej záhradnej chatky odbornou firmou

Drevené záhradné chatky sú výbornou a hlavne funkčnou súčasťou každej záhrady. Na uloženie náradia, sušenie bylín, oddych, prípravu nápojov či jednoduchého jedla. Do výroby sa nemusíte púšťať sami. Po prejavení záujmu a požiadaní o zaslanie cenovej ponuky sa vám odborná firma ozve späť.  Garantuje bezplatnú obhliadku miesta, dohodne sa s vami na veľkosti chatky, na umiestnení. Chatku navrhne, zostrojí, postaví a vy si už v lete budete len užívať príjemné chvíle na vašej záhrade. Pre viac informácií navštívte nasledujúcu stránku: https://www.e-chatky.sk/.