Pokiaľ pracujete na pozícii, ktorej súčasťou je práca pri kancelárskom stole, určite viete, že by mal spĺňať určité požiadavky, ktoré sú zodpovedné za to, že sa pri ňom cítite príjemne a podávate dobré pracovné výkony. Kancelária ako taká je miesto, ktoré ovplyvníte len minimálne, pretože nábytok do kancelárie vo väčšine prípadov vyberá vedenie, no váš kancelársky stôl je niečo, čo je aspoň trochu vaše a môžete si ho upraviť tak, aby bol pre vás doslova malým kúskom raja v práci. Čítajte ďalej a dozviete sa o tipoch a trikoch, ako si svoj kancelársky stôl vylepšiť na maximum.

Doprajte svojim očiam potešenie

Veľký kancelársky stôl

Spomienkové predmety na kancelárskom stole

Presne tak! Kancelársky stôl je váš a preto si ho vyzdobte tak, aby ste mali radosť vždy, keď si k nemu sadnete. Fotky, osobné predmety, suveníry z dovoleniek, malé plyšové hračky, to všetko je na vašom stole vítané. Určite nezabudnite na kvety, či už ide o kvety vo váze alebo v črepníku. Rastlinky vyberajte podľa toho, aby vydržali dlhšiu dobu bez vody. V čase víkendov či dovoleniek by sa v opačnom prípade mohlo stať, že ich nájdete vysušené. Váš kancelársky stôl by vás mal tak trochu vystihovať a každý, kto okolo neho prejde, by mal vedieť, že patrí práve vám. Na internete nájdete množstvo ďalších tipov, ako si vtipne vyzdobiť svoj pracovný stôl.

Nezamieňajte si svoj pracovný stôl so súkromným

Aj keď sú predmety osobnej hodnoty na kancelárskom stole vítané, nezabudnite, že ide v prvom rade o pracovný stôl a tak by väčšina vecí na stole mala tomu zodpovedať. Poruke majte vždy to, čo využívate najčastejšie. Dokumenty si zoraďte do zakladačov a označte tak, aby ste ich vždy našli, keď ich budete potrebovať. Na svojom kancelárskom stole udržiavajte poriadok a nikdy od neho neodchádzajte bez toho, aby ste si všetko založili tam, kam patrí. Na zapisovanie toho, na čo nechcete zabudnúť, využívajte lepiace papieriky. Mnohí z nás si ich lepia priamo na okraj monitoru, aby danú úlohu mali stále na očiach. Keď ju splníte, papierik jednoducho odlepíte a zahodíte do koša. Účinné, čo poviete?

Kancelársky stôl pre všetky typy kancelárie nájdete iba na našej stránke https://worklife.sk/.